! Medale dla KS Dragon zdobywali:
Zawodnicy » ! Medale dla KS Dragon zdobywali:
------------------------------------------------------------------------------------------------
Anna Grochowska Stopień 4 Kup:
- Słowacja, Preszov, 16-17 Marzec 2019 - Międzynarodowy Turniej Preszov Open - brązowy medal - w konkurencji walk indywidualnych do -60 kg, - złoty medal - w konkurencji układów indywidualnych stopni uczniowskich 4-5 kup oraz - srebrny medal - w konkurencji walk drużynowych i - brązowy medal - w konkurencji układów drużynowych w składzie: Rozpondek Agata, Grochowska Anna, Kania Karolina, Vardikyan Varsine, Świącik Oliwia.
- Kłobuck - 9 Marzec 2019 - Międzywojewódzkie Mistrzostwa Taekwon-do Juniorów Młodszych - srebrny medal - w konkurencji walk indywidualnych do - 55 kg.
- Ciechanów, 16-18 Listopada 2018 - Międzynarodowy Turniej Mazovia Cup - brązowy medal - w konkurencji walk indywidualnych do - 55 kg stopni uczniowskich 6-2 kup.
- Rumunia-Sibiu, 25-28 Październik 2018 - IX Puchar Europy Taekwon-do Juniorów - złoty medal - w konkurencji drużynowych układów stopni uczniowskich oraz - srebrny medal - w konkurencji walk drużynowych w składzie: Bobrowska Kaja, Grochowska Anna, Kozieł Kinga, Mizgała Martyna, Rattenbury Natasha, Węgrzyn Paulina.
------------------------------------------------------------------------------------------------
Adrian Pezda Stopień 1 Kup:
- Ciechanów, 1 Grudzień 2013 - Międzynarodowy Turniej Masters Mazovia Cup - brązowy medal - w konkurencji walk indywidualnych do -78 kg.
- Koniecpol, 4 Październik 2008 - Międzynarodowy Turniej Dragon Cup - złoty medal - w konkurencji układów stopni uczniowskich.
------------------------------------------------------------------------------------------------
Bartosz Giżycki Stopień 6 Kup:
- Kłobuck, 15 Listopad 2014 - Kłobuck Taekwon-do Cup - złoty medal - w konkurencji układów pow. 8 Kup oraz - brązowy medal - w konkurencji walk Soft Kick.
- Świętochłowice, 7 Kwiecień 2013 - Otwarte Mistrzostwa Śląska Kadetów - brązowy medal - w konkurencji układów stopni uczniowskich skrzatów.
------------------------------------------------------------------------------------------------
Dorian Waluś Stopień 7 Kup:
- Kłobuck, 28 Marzec 2015 - Kłobuck Taekwon-do Cup - brązowy medal - w konkurencji układów formalnych stopni uczniowskich (10-9 kup) młodzików.
------------------------------------------------------------------------------------------------
Estera Środowska Stopień 6 Kup:
- Kłobuck, 19 Marzec 2017 - Kłobuck Taekwon-do Cup - złoty medal - w konkurencji układów indywidualnych do 6 kup młodziczek.
- Krzepice, 19 Marzec 2016 - Mistrzostwa Makroregionu Śląskiego Skrzatów, Kadetów, Młodzików - złoty medal - w konkurencji układów indywidualnych stopni uczniowskich młodziczek.
- Kłobuck, 28 Luty 2016 - Kłobuck Taekwon-do Cup - srebny medal - w konkurencji układów formalnych stopni uczniowskich młodziczek.
------------------------------------------------------------------------------------------------
Igor Biernacki Stopień 3 Kup:
- Krzepice, 19 Marzec 2016 - I eliminacja do Mistrzostw Polski Juniorów Młodszych - brązowy medal - w konkurencji układów indywidualnych stopni uczniowskich.
- Rybnik, 22 Luty 2014 - I eliminacja do Mistrzostw Polski Juniorów - srebrny medal - w konkurencji układów indywidualnych stopni uczniowskich,
- Kraków, 18 Maj 2013 - Międzywojewódzkie Mistrzostwa Młodzików - srebrny medal - w konkurencji testów siły.
------------------------------------------------------------------------------------------------
Jacek Łukasik Stopień 6 Kup:
- Kłobuck, 28 Luty 2016 - Kłobuck Taekwon-do Cup - brązowy medal - w konkurencji walki indywidualnych do - 52 kg juniorów.
- Ostrava - Czechy, 17-18 Październik 2015 - Moravia Open 2015 - brązowy medal - w konkurencji układów indywidualnych 6-5 Kup.
- Kłobuck, 28 Marzec 2015 - Kłobuck Taekwon-do Cup - brązowy medal - w konkurencji układów formalnych stopni uczniowskich (8-7 kup) młodzików.
- Rybnik, 22 Luty 2014 - Otwarte Mistrzostwa Śląska i Małopolski Kadetów i Skrzatów - złoty medal - w konkurencji układów indywidualnych stopni uczniowskich.
------------------------------------------------------------------------------------------------
Jakub Wieczorek 1 Kup:
- Ciechanów, 22-24 Listopada 2019 - XIII Międzynarodowy Turniej Masters Mazovia Cup - brązowy medal - w konkurencji walk indywidualnych 5-1 Gup do - 70 kg.
- Ciechanów, 18-19 Listopad 2016 - X Międzynarodowy Turniej Taekwon-Do Mazovia Masters Cup - brązowy medal - w konkurencji walk indywidualnch do - 70 kg oraz - brązowy medal - w konkurencji układów indywidualnch stopni uczniowkich kup seniorów.
- Ostrava - Czechy, 17-18 Październik 2015 - Moravia Open 2015 - brązowy medal - w konkurencji układów indywidualnych seniorów 2-1 Kup oraz - brązowy medal - w konkurencji walk drużynowych seniorów w składzie: Marcin Piela, Niccolo Bugaj, Rafał Adamiec, Jakub Wieczorek, Wojciech Żabicki, Tomasz Slian.
------------------------------------------------------------------------------------------------
Karolina Kania Stopień 4 Kup:
- Ciechanów, 22-24 Listopada 2019 - XIII Międzynarodowy Turniej Masters Mazovia Cup - brązowy medal - w konkurencji walk indywidualnych 6-2 Gup do - 65 kg.
- Kłobuck, 6 Kwietnia 2018 - II eliminacja do Mistrzostw Polski Juniorów - brązowy medal - w konkurencji walk indywidualnych do - 65 kg.
- Głubczyce, 23-24 Marzec 2018 - Grand Prix Polski Seniorów i Juniorów - brązowy medal - w konkurencji walk indywidualnych do - 68 kg seniorek oraz - srebrny medal - w konkurencji walk indywidualnych do - 65 kg juniorek.
- Słowacja, Preszov, 16-17 Marzec 2019 - Międzynarodowy Turniej Preszov Open - srebrny medal - w konkurencji walk indywidualnych do - 65 kg, - brązowy medal - w konkurencji układów indywidualnych stopni uczniowskich 4-5 kup oraz - srebrny medal - w konkurencji walk drużynowych i - brązowy medal - w konkurencji układów drużynowych w składzie: Rozpondek Agata, Grochowska Anna, Kania Karolina, Vardikyan Varsine, Świącik Oliwia.
- Kłobuck - 9 Marzec 2019 - Międzywojewódzkie Mistrzostwa Taekwon-do Juniorów - srebrny medal - w konkurencji walk indywidualnych do - 65 kg.
- Ciechanów, 16-18 Listopada 2018 - Międzynarodowy Turniej Mazovia Cup - brązowy medal - w konkurencji walk indywidualnych do - 65 kg stopni 6-2 kup.
------------------------------------------------------------------------------------------------
Krzysztof Żmij Stopień 5 Kup:
- Kłobuck, 19 Marzec 2017 - Kłobuck Taekwon-do Cup - brązowy medal - w konkurencji układów indywidualnych powyżej 6 kup.
- Krzepice, 19 Marzec 2016 - Mistrzostwa Makroregionu Śląskiego Skrzatów, Kadetów, Młodzików - srebrny medal - w konkurencji układów indywidualnych stopni uczniowskich kadetów.
- Kłobuck, 28 Luty 2016 - Kłobuck Taekwon-do Cup - srebrny medal - w konkurencji technik specjalnych oraz - brązowy medal - w konkurencji układów formalnych.
- Świętochłowice, 25 Kwiecień 2015 - Międzywojewódzkie Mistrzostwa Młodzików - srebrny medal - w konkurencji układów formalnych do 6 kup.
- Kłobuck, 28 Marzec 2015 - Kłobuck Taekwon-do Cup - brązowy medal - w konkurencji układów formalnych stopni uczniowskich (8-7 kup).
- Kolonia Poczesna, 29 Listopad 2014 - Puchar Śląska Taekwon-do - srebrny medal - w konkurencji układów indywidualnych do 6 kup skrzatów.
- Kłobuck, 15 Listopad 2014 - Kłobuck Taekwon-do Cup - brązowy medal - w konkurencji układów do 8 Kup oraz - brązowy medal - w konkurencji walk Soft Kick.
------------------------------------------------------------------------------------------------
Maciej Magnes Stopień 5 Kup:
- Słowacja, Preszów, 10-12 Marzec 2017 - Międzynarodowy Turniej Presov Open - srebrny medal - w konkurencji układów indywidualnych stopni uczniowskich - brązowy medal - w konkurencji walk indywidualnych do -68 kg juniorów oraz - brązowy medal - w konkurencji układów drużynowych juniorów w składzie: Mateusz Slian, Maciej Magnes, Mateusz Jamróz, Jakub Derejczyk, Grzegorz Miszczyk.
- Kłobuck, 28 Luty 2016 - Kłobuck Taekwon-do Cup - brązowy medal - w konkurencji walki indywidualnych do - 58 kg juniorów.
- Ostrava - Czechy, 17-18 Październik 2015 - Moravia Open 2015 - brązowy medal - w konkurencji walk indywidualnych juniorów "pointfighting".
- Kłobuck, 28 Marzec 2015 - I eliminacja do Mistrzostw Polski Juniorów Młodszych - brązowy medal - w konkurencji walk indywidualnych do - 52 kg.
- Kłobuck, 15 Listopad 2014 - Kłobuck Taekwon-do Cup - brązowy medal - w konkurencji układów stopni uczniowskich do 8 kup oraz - brązowy medal - w konkurencji walk do -50 kg.
------------------------------------------------------------------------------------------------
Marcin Piela Stopień 1 Kup:
- Ciechanów, 18-19 Listopad 2016 - X Międzynarodowy Turniej Taekwon-Do Mazovia Masters Cup - brązowy medal - w konkurencji walk indywidualnch do - 78 kg.
- Ostrava - Czechy, 17-18 Październik 2015 - Moravia Open 2015- srebrny medal - w konkurencji technik specjalnych oraz - brązowy medal - w konkurencji walk drużynowych seniorów w składzie: Marcin Piela, Niccolo Bugaj, Rafał Adamiec, Jakub Wieczorek, Wojciech Żabicki, Tomasz Slian.
------------------------------------------------------------------------------------------------
Maria Nitsch Stopień 6 Kup:
- Świerklany, 28 Kwietnia 2018 - II eliminacja do Mistrzostw Polski Juniorów Młodszych - brązowy medal - w konkurencji walk indywidualnych do - 55 kg.
- Kolonia Poczesna, 18 Marzec 2018 - Międzywojewódzkie Mistrzostwa Taekwon-do Juniorów Młodszych - brązowy medal - w konkurencji walk indywidualnych do - 55 kg.
------------------------------------------------------------------------------------------------
Martyna Mazur Stopień 7 Kup:
- Kłobuck, 15 Listopad 2014 - Kłobuck Taekwon-do Cup - srebrny medal - w konkurencji Tor Przeszkód.
------------------------------------------------------------------------------------------------
Mateusz Błotko Stopień 1 Kup:
- Świętochłowice, 10 Marzec 2012 - I Eliminacja do Mistrzostw Polski Juniorów - złoty medal - w konkurencji technik specjalnych juniorów oraz - srebrny medal - w konkurencji walk indywidualnych do - 63 kg juniorów.
- Zabrze, 13 Listopad 2011 - Integracyjna Olimpiada Sportowa Dzieci i Młodzieży w Taekwon-Do - złoty medal - w konkurencji walk indywidualnych do - 63 kg juniorów młodszych oraz - brązowy medal - w konkurencji układów indywidualnych juniorów młodszych.
- Olsztyn, 2 Kwiecień 2011 - Międzywojewódzkie Mistrzostwa Juniorów, Juniorów Młodszych, Młodzików i Kadetów - srebrny medal - w konkurencji walk indywidualnych do - 63 kg juniorów młodszych.
- Świętochłowice, 19 Luty 2011- Otwarte Mistrzostwa Śląska - brązowy medal - w konkurencji walk indywidualnych do - 60 kg juniorów młodszych oraz - brązowy medal - w konkurencji technik specjalnych juniorów młodszych.
- Świętochłowice, 19 Czerwiec 2010 - Puchar Śląska z okazji 30- lecia klubu MUKS - srebrny medal - w konkurencji walk indywidualnych do - 60 kg juniorów młodszych, - srebrny medal - w konkurencji technik specjalnych juniorów młodszych oraz - brązowy medal - w konkurencji układów indywidualnych juniorów młodszych.
- Koniecpol, 27 Marzec 2010 - Międzywojewódzkie Mistrzostwa Juniorów, Juniorów Młodszych, Młodzików i Kadetów - brązowy medal - w konkurencji walk indywidualnych do - 60 kg juniorów młodszych oraz - brązowy medal - w konkurencji technik specjalnych juniorów młodszych.
------------------------------------------------------------------------------------------------
Mateusz Maciejewski Stopień 5 Kup:
- Kłobuck, 15 Listopad 2014 - Kłobuck Taekwon-do Cup - brązowy medal - w konkurencji układów stopni uczniowskich do 6 kup oraz - brązowy medal - w konkurencji walk do - 50 kg.
- Kraków, 18 Maj 2013 - Międzywojewódzkie Mistrzostwa Młodzików - złoty medal - w konkurencji układów stopni uczniowskich.
------------------------------------------------------------------------------------------------
Michał Magnes Stopień 6 Kup
- Kłobuck, 28 Marzec 2015 - Kłobuck Taekwon-do Cup - srebrny medal - w konkurencji układów formalnych stopni uczniowskich (8-7 kup).
- Kłobuck, 15 Listopad 2014 - Kłobuck Taekwon-do Cup - brązowy medal - w konkurencji układów stopni uczniowskich do 8 kup.
------------------------------------------------------------------------------------------------
Natasha Rattenbury Stopień 2 Kup
- Ciechanów, 16-18 Listopada 2018 - Międzynarodowy Turniej Mazovia Cup - złoty medal - w konkurencji układów indywidualnych stopni 6-2 Kup.
- Rumunia-Sibiu, 25-28 Październik 2018 - IX Puchar Europy Taekwon-do Juniorów - złoty medal - w konkurencji drużynowych układów stopni uczniowskich oraz - srebrny medal - w konkurencji walk drużynowych w składzie: Bobrowska Kaja, Grochowska Anna, Kozieł Kinga, Mizgała Martyna, Rattenbury Natasha, Węgrzyn Paulina.
- Świerklany, 28 Kwietnia 2018 - II eliminacja do Mistrzostw Polski Juniorów Młodszych - srebrny medal - w konkurencji układów indywidualnych stopni uczniowskich 6-2 kup.
- Kolonia Poczesna, 18 Marzec 2018 - Międzywojewódzkie Mistrzostwa Taekwon-do Juniorów Młodszych - brązowy medal - w konkurencji walk indywidualnych do - 46 kg.
------------------------------------------------------------------------------------------------
Nikola Bulanda Stopień 3 Kup:
- Kolonia Poczesna, 18 Marzec 2018 - Międzywojewódzkie Mistrzostwa Taekwon-do Juniorów Młodszych - brązowy medal - w konkurencji układów indywidualnych stopni uczniowskich 6-2 Kup.
- Olsztyn, 9 Kwiecień 2016 - Mistrzostwa Śląska i Małopolski Młodzików - srebrny medal - w konkurencji układów indywidualnych stopni uczniowskich młodziczek.
- Krzepice, 19 Marzec 2016 - Mistrzostwa Makroregionu Śląskiego Skrzatów, Kadetów, Młodzików - srebrny medal - w konkurencji układów indywidualnych stopni uczniowskich młodziczek.
- Kłobuck, 28 Luty 2016 - Kłobuck Taekwon-do Cup - złoty medal - w konkurencji układów formalnych stopni uczniowskich młodziczek.
- Świętochłowice, 25 Kwiecień 2015 - Otwarte Mistrzostwa Śląska i Małopolski Kadetów i Skrzatów - złoty medal - w konkurencji układów formalnych pow. 6 kup oraz - srebrny medal - w konkurencji technik specjalnych.
- Kłobuck, 28 Marzec 2015 - Kłobuck Taekwon-do Cup - brązowy medal - w konkurencji układów formalnych stopni uczniowskich (pow. 6 kup) młodzików oraz - złoty medal - w konkurencji układów formalnych stopni uczniowskich (pow. 6 kup) kadetów.
- Kolonia Poczesna, 29 Listopad 2014 - Puchar Śląska Taekwon-do - srebrny medal - w konkurencji układów indywidualnych kadetek pow. 6 kup.
- Kłobuck, 15 Listopad 2014 - Kłobuck Taekwon-do Cup - złoty medal - w konkurencji układów stopni uczniowskich do 6 kup.
- Zabrze, 23 Listopad 2013 - Integracyjna Olimpiada Dzieci i Młodzieży w Taekwon-do - srebrny medal - w konkurencji technik specjalnych, - złoty medal - w konkurencji układów stopni uczniowskich do 8 Kup.
- Częstochowa, 9 Listopad 2013 - Turniej Silesia Cup - brązowy medal - w konkurencji układów stopni uczniowskich do 8 Kup.
- Kraków, 18 Maj 2013 - Międzywojewódzkie Mistrzostwa Młodzików - złoty medal - w konkurencji układów stopni uczniowskich do 8 Kup.
- Świętochłowice, 7 Kwiecień 2013 - Otwarte Mistrzostwa Śląska Kadetów - brązowy medal - w konkurencji technik specjalnych, - brązowy medal - w konkurencji układów stopni uczniowskich do 8 Kup.
- Kłobuck, 23 Marzec 2013 - Otwarte Mistrzostwa Gminy Kłobuck - srebrny medal - w konkurencji układów stopni uczniowskich do 8 Kup.
- Częstochowa, 1 Grudzień 2012 - Turniej Silesia Cup - srebrny medal - w konkurencji układów stopni uczniowskich do 8 Kup.
------------------------------------------------------------------------------------------------
Nikola Waluś Stopień 7 Kup:
- Świętochłowice, 25 Kwiecień 2015 - Otwarte Mistrzostwa Śląska i Małopolski Kadetów i Skrzatów - złoty medal - w konkurencji układów formalnych do 8 kup oraz - brązowy medal - w konkurencji technik specjalnych.
- Kłobuck, 28 Marzec 2015 - Kłobuck Taekwon-do Cup - brązowy medal - w konkurencji układów formalnych stopni uczniowskich (8-7 kup) skrzatów.
- Kolonia Poczesna, 29 Listopad 2014 - Puchar Śląska Taekwon-do - złoty medal - w konkurencji układów indywidualnych skrzatów do 8 kup, - srebrny medal - w konkurencji technik specjalnych skrzatów.
- Kłobuck, 15 Listopad 2014 - Kłobuck Taekwon-do Cup - srebrny medal - w konkurencji układów stopni uczniowskich 10-9 kup.
- Świętochłowice, 5 kwiecień 2014 - Otwarte Mistrzostwa Śląska i Małopolski Kadetów i Skrzatów - brązowy medal - w konkurencji układów indywidualnych stopni uczniowskich do 8 kup skrzatów,
------------------------------------------------------------------------------------------------
Olga Śliwa Stopień 6 kup:
- Ostrava - Czechy, 17-18 Październik 2015 - Moravia Open 2015 - brązowy medal - w konkurencji walk indywidualnych kadetek "pointfighting".
------------------------------------------------------------------------------------------------
Oliwia Dobies Stopień 2 Kup:
- Rybnik, 22 Luty 2014 - I eliminacja do Mistrzostw Polski Juniorów - srebrny medal - w konkurencji walk indywidualnych do -55 kg, brązowy medal - w konkurencji układów indywidualnych stopni uczniowskich,
- Świętochłowice, 7 Kwiecień 2013 - II eliminacje do Mistrzostw Polski Juniorów Młodszych - złoty medal - w konkurencji walk indywidualnych -55 kg, - srebrny medal - w konkurencji układów indywidualnych stopni uczniowskich.
- Kłobuck, 23 Marzec 2013 - I eliminacja do Mistrzostw Polski Juniorów Młodszych - brązowy medal - w konkurencji układów indywidualnych stopni uczniowskich.
- Zabrze, 10 Listopad 2012 - Integracyjna Olimpiada Dzieci i Młodzieży w Taekwon-do - srebrny medal - w konkurencji układów indywidualnych stopni uczniowskich (młodziczek).
------------------------------------------------------------------------------------------------
Oskar Wolny Stopień 6 Kup:
- Kłobuck, 15 Listopad 2014 - Kłobuck Taekwon-do Cup - brązowy medal - w konkurencji walk Soft Kick 8-6 Kup.
------------------------------------------------------------------------------------------------
Paweł Słup Stopień 4 Kup:
- Bratysława, 21-24 Październik 2010 - Otwarty Puchar Europy w Taekwon-do ITF - brązowy medal - w konkurencji walk indywidualnych do -63 kg, - złoty medal - w konkurencji walk drużynowych stopni uczniowskich.
------------------------------------------------------------------------------------------------
Piotr Walicki Stopień 2 Kup:
- Ciechanów, 18-19 Listopad 2016 - X Międzynarodowy Turniej Taekwon-Do Mazovia Masters Cup - srebrny medal - w konkurencji walk indywidualnch do - 50 kg.
- Olsztyn, 9 Kwiecień 2016 - II Eliminacja do Mistrzostw Polski Juniorów Młodszych - brązowy medal - w konkurencji walk indywidualnych w kategorii - 46 kg.
- Krzepice, 19 Marzec 2016 - I eliminacja do Mistrzostw Polski Juniorów Młodszych - brązowy medal - w konkurencji walk indywidualnych do - 46 kg.
- Ostrava - Czechy, 17-18 Październik 2015 - Moravia Open 2015 - brązowy medal - w konkurencji układów indywidualnych młodzików 4-3 Kup.
- Kłobuck, 15 Listopad 2014 - Kłobuck Taekwon-do Cup - brązowy medal - w konkurencji układów stopni uczniowskich do 6 kup oraz - srebrny medal - w konkurencji walk do - 50 kg.
- Zabrze, 23 Listopad 2013 - Integracyjna Olimpiada Dzieci i Młodzieży w Taekwon-do: - srebrny medal - w konkurencji układów stopni uczniowskich do 6 kup.
------------------------------------------------------------------------------------------------
Przemysław Kupczak Stopień 4 Kup:
- Ciechanów, 18-19 Listopada 2017 - Międzynarodowy Turniej Mazovia Cup - brązowy medal - w konkurencji walk indywidualnych do - 78 kg stopni uczniowskich seniorów.
------------------------------------------------------------------------------------------------
Wolny Sonia Stopień 5 Kup:
- Krzepice, 19 Marzec 2016 - Mistrzostwa Makroregionu Śląskiego Skrzatów, Kadetów, Młodzików - brązowy medal - w konkurencji układów indywidualnych stopni uczniowskich 8-5 Kup oraz - brązowy medal - w konkurencji technik specjalnych skrzatów.
- Kłobuck, 15 Listopad 2014 - Kłobuck Taekwon-do Cup - złoty medal - w konkurencji Tor Przeszkód.
------------------------------------------------------------------------------------------------
Vanessa Borth Stopień 3 Kup:
- Świętochłowice, 5 kwiecień 2014 - Międzywojewódzkie Mistrzostwa Młodzików - brązowy medal - w konkurencji układów stopni uczniowskich młodzików.
- Zabrze, 23 Listopad 2013 - Integracyjna Olimpiada Dzieci i Młodzieży w Taekwon-do - brązowy medal - w konkurencji układy do 6 kup młodzicy.
- Kraków, 18 Maj 2013 - Międzywojewódzkie Mistrzostwa Młodzików - srebrny medal - w konkurencji układów formalnych dziewcząt.
- Świętochłowice, 7 Kwiecień 2013 - Otwarte Mistrzostwa Śląska Kadetów i Młodzików - brązowy medal - w konkurencji układów stopni uczniowskich młodzików.
------------------------------------------------------------------------------------------------
Varsine Vardikyan Stopień 6 Kup:
- Słowacja, Preszov, 16-17 Marzec 2019 - Międzynarodowy Turniej Preszov Open - srebrny medal - w konkurencji walk indywidualnych do - 65 kg, - srebrny medal - w konkurencji walk drużynowych oraz - brązowy medal - w konkurencji układów drużynowych w składzie: Rozpondek Agata, Grochowska Anna, Kania Karolina, Vardikyan Varsine, Świącik Oliwia.
------------------------------------------------------------------------------------------------
Bartosz Maciejewski - 1 złoty, 2 brązowe,
Daniel Ćwiertnia - 1 srebrny,
Ewa Wiercigroch - 1 brązowy,
Hubert Tomaszek - 1 brązowy,
Jagoda Maciejewska - 1 srebrny, 1 brązowy,
Jakub Sobór - 1 brązowy,
Konrad Jurzak - 1 srebrny, 1 brązowy,
Kinga Ohirko - 1 srebrny,
Konrad Wala - 1 brązowy,
Krystian Wala - 2 srebrne,
Mikołaj Pitry - 1 złoty, 1 brązowy,
Patryk Jakubiec - 1 złoty, 1 srebrny,
Seweryn Segieda - 1 złoty,
Szymon Tomaszewski - 4 złote, 1 srebrny,
Tomasz Kaczmarczyk - 3 brązowe.