! Medale dla KS Dragon zdobywali:

Zawodnicy » ! Medale dla KS Dragon zdobywali:

Adrian Pezda Stopień 1 Kup:

- Ciechanów, 1 Grudzień 2013 - Międzynarodowy Turniej Masters Mazovia Cup - brązowy medal - w konkurencji walk indywidualnych do -78 kg.
- Koniecpol, 4 Październik 2008 - Międzynarodowy Turniej Dragon Cup - złoty medal - w konkurencji układów stopni uczniowskich.

------------------------------------------------------------------------------------------------

Bartosz Giżycki Stopień 6 Kup:

- Kłobuck, 15 Listopad 2014 - Kłobuck Taekwon-do Cup - złoty medal - w konkurencji układów pow. 8 Kup oraz - brązowy medal - w konkurencji walk Soft Kick.
- Świętochłowice, 7 Kwiecień 2013 - Otwarte Mistrzostwa Śląska Kadetów - brązowy medal - w konkurencji układów stopni uczniowskich skrzatów.

------------------------------------------------------------------------------------------------

Dorian Waluś Stopień 7 Kup:

- Kłobuck, 28 Marzec 2015 - Kłobuck Taekwon-do Cup - brązowy medal - w konkurencji układów formalnych stopni uczniowskich (10-9 kup) młodzików.

------------------------------------------------------------------------------------------------

Igor Biernacki Stopień 3 Kup:

- Krzepice, 19 Marzec 2016 - I eliminacja do Mistrzostw Polski Juniorów Młodszych - brązowy medal - w konkurencji układów indywidualnych stopni uczniowskich.
- Rybnik, 22 Luty 2014 - I eliminacja do Mistrzostw Polski Juniorów - srebrny medal - w konkurencji układów indywidualnych stopni uczniowskich, 
- Kraków, 18 Maj 2013 - Międzywojewódzkie Mistrzostwa Młodzików - srebrny medal - w konkurencji testów siły.

------------------------------------------------------------------------------------------------  

Jacek Łukasik Stopień 6 Kup:

- Kłobuck, 28 Luty 2016 - Kłobuck Taekwon-do Cup - brązowy medal - w konkurencji walki indywidualnych do - 52 kg juniorów.
- Ostrava - Czechy, 17-18 Październik 2015 - Moravia Open 2015 - brązowy medal - w konkurencji układów indywidualnych 6-5 Kup.
- Kłobuck, 28 Marzec 2015 - Kłobuck Taekwon-do Cup - brązowy medal - w konkurencji układów formalnych stopni uczniowskich (8-7 kup) młodzików.
- Rybnik, 22 Luty 2014 - Otwarte Mistrzostwa Śląska i Małopolski Kadetów i Skrzatów - złoty medal - w konkurencji układów indywidualnych stopni uczniowskich.

------------------------------------------------------------------------------------------------  

Marcin Piela Stopień 1 Kup:

- Ciechanów, 18-19 Listopad 2016 - X Międzynarodowy Turniej Taekwon-Do Mazovia Masters Cup - brązowy medal - w konkurencji walk indywidualnch do - 78 kg.
- Ostrava - Czechy, 17-18 Październik 2015 - Moravia Open 2015- srebrny medal - w konkurencji technik specjalnych oraz - brązowy medal - w konkurencji walk drużynowych seniorów w składzie: Marcin Piela, Niccolo Bugaj, Rafał Adamiec, Jakub Wieczorek, Wojciech Żabicki, Tomasz Slian.

------------------------------------------------------------------------------------------------  

Martyna Mazur Stopień 7 Kup:

- Kłobuck, 15 Listopad 2014 - Kłobuck Taekwon-do Cup - srebrny medal - w konkurencji Tor Przeszkód.

------------------------------------------------------------------------------------------------  

Mateusz Błotko Stopień 1 Kup:

- Świętochłowice, 10 Marzec 2012 - I Eliminacja do Mistrzostw Polski Juniorów - złoty medal - w konkurencji technik specjalnych juniorów oraz - srebrny medal - w konkurencji walk indywidualnych do - 63 kg juniorów.
- Zabrze, 13 Listopad 2011 - Integracyjna Olimpiada Sportowa Dzieci i Młodzieży w Taekwon-Do - złoty medal - w konkurencji walk indywidualnych do - 63 kg juniorów młodszych oraz - brązowy medal - w konkurencji układów indywidualnych juniorów młodszych.
- Olsztyn, 2 Kwiecień 2011 - Międzywojewódzkie Mistrzostwa Juniorów, Juniorów Młodszych, Młodzików i Kadetów - srebrny medal - w konkurencji walk indywidualnych do - 63 kg juniorów młodszych. 
- Świętochłowice, 19 Luty 2011- Otwarte Mistrzostwa Śląska - brązowy medal - w konkurencji walk indywidualnych do - 60 kg juniorów młodszych oraz - brązowy medal - w konkurencji technik specjalnych juniorów młodszych.  
- Świętochłowice, 19 Czerwiec 2010 - Puchar Śląska z okazji 30- lecia klubu MUKS - srebrny medal - w konkurencji walk indywidualnych do - 60 kg juniorów młodszych, - srebrny medal - w konkurencji technik specjalnych juniorów młodszych oraz - brązowy medal - w konkurencji układów indywidualnych juniorów młodszych.
- Koniecpol, 27 Marzec 2010 - Międzywojewódzkie Mistrzostwa Juniorów, Juniorów Młodszych, Młodzików i Kadetów - brązowy medal - w konkurencji walk indywidualnych do - 60 kg juniorów młodszych oraz - brązowy medal - w konkurencji technik specjalnych juniorów młodszych. 

------------------------------------------------------------------------------------------------  

Mateusz Maciejewski Stopień 5 Kup:

- Kłobuck, 15 Listopad 2014 - Kłobuck Taekwon-do Cup - brązowy medal - w konkurencji układów stopni uczniowskich do 6 kup oraz - brązowy medal - w konkurencji walk do - 50 kg.
- Kraków, 18 Maj 2013 - Międzywojewódzkie Mistrzostwa Młodzików - złoty medal - w konkurencji układów stopni uczniowskich.

------------------------------------------------------------------------------------------------  

Nikola Waluś Stopień 7 Kup:

- Świętochłowice, 25 Kwiecień 2015 - Otwarte Mistrzostwa Śląska i Małopolski Kadetów i Skrzatów - złoty medal - w konkurencji układów formalnych do 8 kup oraz - brązowy medal - w konkurencji technik specjalnych.
- Kłobuck, 28 Marzec 2015 - Kłobuck Taekwon-do Cup - brązowy medal - w konkurencji układów formalnych stopni uczniowskich (8-7 kup) skrzatów.
- Kolonia Poczesna, 29 Listopad 2014 - Puchar Śląska Taekwon-do - złoty medal - w konkurencji układów indywidualnych skrzatów do 8 kup, - srebrny medal - w konkurencji technik specjalnych skrzatów.
- Kłobuck, 15 Listopad 2014 - Kłobuck Taekwon-do Cup - srebrny medal - w konkurencji układów stopni uczniowskich 10-9 kup.
- Świętochłowice, 5 kwiecień 2014 - Otwarte Mistrzostwa Śląska i Małopolski Kadetów i Skrzatów - brązowy medal - w konkurencji układów indywidualnych stopni uczniowskich do 8 kup skrzatów,  

------------------------------------------------------------------------------------------------   

Oliwia Dobies Stopień 2 Kup:

- Rybnik, 22 Luty 2014 - I eliminacja do Mistrzostw Polski Juniorów - srebrny medal - w konkurencji walk indywidualnych do -55 kg, brązowy medal - w konkurencji układów indywidualnych stopni uczniowskich,
- Świętochłowice, 7 Kwiecień 2013 - II eliminacje do Mistrzostw Polski Juniorów Młodszych - złoty medal - w konkurencji walk indywidualnych -55 kg, - srebrny medal - w konkurencji układów indywidualnych stopni uczniowskich.
- Kłobuck, 23 Marzec 2013 - I eliminacja do Mistrzostw Polski Juniorów Młodszych - brązowy medal - w konkurencji układów indywidualnych stopni uczniowskich. 
- Zabrze, 10 Listopad 2012 - Integracyjna Olimpiada Dzieci i Młodzieży w Taekwon-do - srebrny medal - w konkurencji układów indywidualnych stopni uczniowskich (młodziczek).

------------------------------------------------------------------------------------------------   

Oskar Wolny Stopień 6 Kup:

- Kłobuck, 15 Listopad 2014 - Kłobuck Taekwon-do Cup - brązowy medal - w konkurencji walk Soft Kick 8-6 Kup.

------------------------------------------------------------------------------------------------     

Paweł Słup Stopień 4 Kup:

- Bratysława, 21-24 Październik 2010 - Otwarty Puchar Europy w Taekwon-do ITF - brązowy medal - w konkurencji walk indywidualnych do -63 kg, - złoty medal - w konkurencji walk drużynowych stopni uczniowskich.

------------------------------------------------------------------------------------------------   

Vanessa Borth Stopień 3 Kup:

- Świętochłowice, 5 kwiecień 2014 - Międzywojewódzkie Mistrzostwa Młodzików - brązowy medal - w konkurencji układów stopni uczniowskich młodzików.
- Zabrze, 23 Listopad 2013 - Integracyjna Olimpiada Dzieci i Młodzieży w Taekwon-do - brązowy medal - w konkurencji układy do 6 kup młodzicy.
- Kraków, 18 Maj 2013 - Międzywojewódzkie Mistrzostwa Młodzików - srebrny medal - w konkurencji układów formalnych dziewcząt.
- Świętochłowice, 7 Kwiecień 2013 - Otwarte Mistrzostwa Śląska Kadetów i Młodzików - brązowy medal - w konkurencji układów stopni uczniowskich młodzików.

------------------------------------------------------------------------------------------------   

Bartosz Maciejewski - 1 złoty, 2 brązowe,

Daniel Ćwiertnia - 1 srebrny,

Ewa Wiercigroch - 1 brązowy,

Hubert Tomaszek - 1 brązowy,

Jagoda Maciejewska - 1 srebrny, 1 brązowy,

Jakub Sobór - 1 brązowy,

Konrad Jurzak - 1 srebrny, 1 brązowy,

Kinga Ohirko - 1 srebrny,

Konrad Wala - 1 brązowy,

Krystian Wala - 2 srebrne,

Mikołaj Pitry - 1 złoty, 1 brązowy,

Patryk Jakubiec - 1 złoty, 1 srebrny,

Seweryn Segieda - 1 złoty,

Szymon Tomaszewski - 4 złote, 1 srebrny,

Tomasz Kaczmarczyk - 3 brązowe.