I eliminacja do Mistrzostw Polski Juniorów Młodszych i Juniorów - Kłobuck, 23 Marca 2013
Archiwum » 2013 » I eliminacja do Mistrzostw Polski Juniorów Młodszych i Juniorów - Kłobuck, 23 Marca 2013
23 marca w Kłobucku odbyły sie pierwsze eliminacje do mistrzostw Polski w Taekwon-do ITF.
Sekcję Bielska KS Dragon reprezentowało 27 osób!!!
Zdażało się, że zawodnicy Dragona rywalizowali tylko między sobą więc nie wszystkim udało się wywalczyć medal, niektórzy zajmowali 4 miejsca czyli tuż za podium czyli najbardziej nielubiane miejsca przez sportowców.
Oto szczegółowe wyniki:
Juniorzy:
Dutka Sara - I miejsce w konkurencji układów uczniowkich Kup, I miejsce w kategori walki do -50 kg
Romanowska Joanna - I miejsce w kategori walki do -55 kg, III miejsce w konkurencji układów uczniowkich Kup, III miejsce w konkurencji technik specjalnych
Artur Wala - I miejsce w konkurencji układów uczniowkich Kup, II miejsce w kategori walki do - 62 kg, III miejsce w konkurencji technik specjalnych
Ficyk Maciek - III miejsce w kategori walki do - 75 kg
Jakubiec Patryk - I miejsce w kategori walki do +75 kg, II miejsce w konkurencji technik specjalnych
Juniorzy Młodsi:
Dobies Oliwia - III miejsce w konkurencji układów uczniowkich Kup
Dobies Klaudia - I miejsce w kategori walki do + 60 kg, III miejsce w konkurencji technik specjalnych
Paszek Sandra - I miejsce w kategori walki do -55 kg
Tomaszewski Szymon - II miejsce w kategori walki do -58 kg, I miejsce w konkurencji technik specjalnych
Młodzicy:
Ohirko Kinga - II miejsce w konkurencji układów uczniowskich Kup
Gancarczyk Ewa - I miejsce w konkurencji układów uczniowskich Kup
Biernacka Martyna - I miejsce w konkurencji układów uczniowskich Kup, II miejsce w konkurencji technik specjalnych
Walicka Julia - I miejsce w konkurencji technik specjalnych
Pitry Mikołaj - III miejsce w konkurencji układów uczniowskich Kup
Sobór Jakub - III miejsce w konkurencji układów uczniowskich Kup
Waluś Roksana - II miejsce w konkurencji układów uczniowskich Kup
Jurzak Konrad - II miejsce w konkurencji układów uczniowskich Kup
Kadeci:
Slian Alicja - I miejsce w konkurencji układów uczniowskich Kup
Skrzaty:
Slian Mateusz - II miejsce w konkurencji układów uczniowskich Kup
Bulanda Nikola - II miejsce w konkurencji układów uczniowskich Kup
Podsumowując:
12 złotych medali, 10 srebrnych medali, 7 brązowych medali = 29 medali.
Jeszcze raz gratulujemy wszystkim i zapraszamy na treningi!
Taekwon!