I Turniej eliminacyjny do Mistrzostw Polski dla Juniorów Młodszych i Juniorów.

Wydarzenia » I Turniej eliminacyjny do Mistrzostw Polski dla Juniorów Młodszych i Juniorów.

 

 

 

 

 

 

Wyniki indywidualne:

Juniorzy:

Górecki Krzysztof - brązowy medal - w konkurencji walk indywidualnych do - 68 kg oraz - 5 miejsce - w konkurencji układów indywidualnych 5-1 kup

Kania Karolina - srebrny medal - w konkurencji walk indywidualnych do - 65 kg oraz - 5 miejsce - w konkurencji układów indywidualnych 5-1 kup

Środowska Laura - złoty medal - w konkurencji walk indywidualnych do - 55 kg oraz - srebrny medal - w konkurencji układów indywidualnych I-III Dan  

Węgrzyn Paulina - złoty medal - w konkurencji układów indywidualnych I-III Dan, - brązowy medal - w konkurencji walk indywidualnych do - 55 kg oraz - brązowy medal - w konkurencji technik specjalnych 

Juniorki młodsze:

Grochowska Anna - srebrny medal - w konkurencji walk indywidualnych do - 55 kg oraz - 5 miejsce - układy juniorek młodszych 6-2 kup

Ochman Laura - brązowy medal - w konkurencji układów indywidualnych 1 kup - II Dan, - brązowy medal - w konkurencji walk indywidualnych do - 60 kg oraz - brązowy medal - w konkurencji technik specjalnych

Slian Alicja - złoty medal - w konkurencji układów indywidualnych 1 kup - II Dan, - złoty medal - w konkurencji walk indywidualnych do - 46 kg oraz - brązowy medal - w konkurencji technik specjalnych 

Młodzicy:

Andruszkiewicz Weronika - srebrny medal - w konkurencji walk indywidualnych do - 48 kg

Slian Mateusz - złoty medal - w konkurencji układów indywidualnych pow. 4 kup, - złoty medal - w konkurencji walk indywidualnych do - 42 kg oraz - srebrny medal - w konkurencji technik specjalnych

Kadeci:

Szecówka Milena - złoty medal - w konkurencji układów indywidualnych 9-7 kup

 

Klasyfikacja medalowa VI Kłobuck Taekwon-do Cup:

I miejsce - Klub Sportowy Dragon Janów

II miejsce - MUKS Świętochłowice

III miejsce - Wojownik Kłobuck

Klasyfikacja medalowa Międzywojewódzkich Mistrzostw Taekwon-do Juniorów i Juniorów Młodszych:

I miejsce - Klub Sportowy Dragon Janów - 10 złotych medali, 8 srebrnych i 8 brązowych.

II miejsce - Krakowska Akademia Taekwon-do - 6 złotych medali, 3 srebrne i 10 brązowych.

III miejsce - Klub Sportowy Wojownik Kłobuck - 2 złote medale, 1 srebrny i 2 brązowe.

 

Zdjęcia do obejrzenia na FB - dziękujemy P. Szymon Grochowski