Masters Mazovia CUP - Ciechanów, 1 Grudnia 2013

Archiwum » 2013 » Masters Mazovia CUP - Ciechanów, 1 Grudnia 2013

W dniach 30 listopada - 1 grudnia 2013 r. w Ciechanowie odbył się VII Międzynarodowy Turniej Mazovia Masters Cup. Turniej zgromadził prawie 200 zawodników reprezentujących 30 klubów z 4 krajów: Białorusi, Gruzji, Rosji i Polski. W zawodach wzięło udział dwudziestu Dragonów, którzy łącznie zdobyli 20 medali, w tym: 5 złotych, 2 srebrne i aż 13 brązowych - co dało nam II miejsce w klasyfikacji generalnej. Na pierwszym miejscu uplasował się LKS Matsogi Ciechanów a tuż za nami Gdański Klub Sportowy Gdańsk. Bielską sekcję reprezentowali juniorzy: Sara Dutka, Klaudia Dobies, Joanna Romanowska oraz Maciej Ficyk, Szymon Tomaszewski, Tomasz Kaczmarczyk oraz seniorzy: Anna Wandzel, Katarzyna Kaczmarczyk, Adrian Pezda i Krzysztof Zaremba.