Międzynarodowy Turniej Preszov Open.
Archiwum » 2019 » Międzynarodowy Turniej Preszov Open.
Klub Sportowy Dragon w klasyfikacji punktowej zajął II miejsce!
15 złotych, 11 srebrnych i 20 brązowych medali zdobyli zawodnicy dragona w konkurencjach indywidualnych oraz 3 złote, 1 srebrny i 1 brązowy medal w konkurencjach drużynowych!
W dniach 16-17 marca 2019 r. w Preszovie na Słowacji rozegrano XVII Turniej Preszov Open Taekwon-do ITF. W zmaganiach na słowiańskich matach wystartowało ponad 350 zawodników z 8 krajów. Na turnieju wystartowało 25 zawodników z naszego klubu. Rywalizacja dla Klubu Sportowego Dragon to był bardzo udany turniej, gdyż w klasyfikacji generalnej turnieju nasz klub został sklasyfikowany na drugim miejscu a łącznie zawodnicy wywalczyli 46 medali w konkurencjach indywidualnych i 5 medali w konkurencjach drużynowych. Ponadto Magdalena Tomalska została wybrana najlepszą zawodniczką turnieju w grupie wiekowej seniorek a Julia Bulska najlepszą zawodniczką w grupie wiekowej juniorek!
Konkurencje indywidualne:
Młodzicy:
Andruszkiewicz Weronika - złoty medal - w konkurencji walk indywidualnych do - 45 kg oraz - złoty medal - w konkurencji układów indywidualnych stopni uczniowskich 10-8 kup. (sekcja Bielsko-Biała)
Bobrowska Martyna - złoty medal - w konkurencji walk indywidualnych do - 50 kg oraz - brązowy medal - w konkurencji układów indywidualnych stopni uczniowskich. (sekcja Koniecpol)
Cipior Dominik - brązowy medal - w konkurencji walk indywidualnych + 55 kg oraz - złoty medal - w konkurencji technik specjalnych 'nopi ap chagi'. (sekcja Koniecpol)
Cykowska Julia - brązowy medal - w konkurencji walk indywidualnych - 50 kg. (sekcja Janów)
Jodełka Jakub - brązowy medal - w konkurencji układów indywidualnych stopni uczniowskich 6-7 kup, - brązowy medal - w konkurencji technik specjalnych 'nomo yop chagi' oraz - srebrny medal - w konkurencji technik specjalnych 'nopi ap chagi'. (sekcja Janów)
Mrozicki Mateusz - brązowy medal - w konkurencji walk indywidualnych do - 50 kg oraz - srebrny medal - w konkurencji układów indywidualnych stopni uczniowskich 4-5 kup. (sekcja Koniecpol)
Najgebauer Igor - brązowy medal - w konkurencji walk indywidualnych - 45 kg. (sekcja Olsztyn)
Slian Mateusz - złoty medal - w konkurencji walk indywidualnych do - 45 kg oraz - złoty medal - w konkurencji układów indywidualnych stopni uczniowskich 3-1 kup. (sekcja Bielsko-Biała)
Syc Oliwier - brązowy medal - w konkurencji walk indywidualnych do - 55 kg oraz - brązowy medal - w konkurencji układów indywidualnych stopni uczniowskich 4-5 kup. (sekcja Janów)
Trawińska Dominika - brązowy medal - w konkurencji walk indywidualnych do - 50 kg oraz - brązowy medal - w konkurencji układów indywidualnych stopni uczniowskich. (sekcja Olsztyn)
Juniorki:
Bobrowska Kaja - brązowy medal - w konkurencji walk indywidualnych do - 50 kg, - srebrny medal - w konkurencji układów indywidualnych stopni uczniowskich 3-1 kup oraz - srebrny medal - w konkurencji technik specjalnych 'nopi ap chagi'. (sekcja Koniecpol)
Bulska Julia - złoty medal - w konkurencji walk indywidualnych do - 50 kg, - srebrny medal - w konkurencji układów indywidualnych stopni mistrzowskich I Dan, - złoty medal - w konkurencji technik specjalnych 'nomo yop chagi' oraz - złoty medal - w konkurencji technik specjalnych 'nopi ap chagi'. (sekcja Janów)
Kania Karolina - srebrny medal - w konkurencji walk indywidualnych do - 65 kg oraz - brązowy medal - w konkurencji układów indywidualnych stopni uczniowskich 4-5 kup. (sekcja Bielsko-Biała)
Krzemińska Alicja - srebrny medal - w konkurencji walk indywidualnych do - 55 kg oraz - brązowy medal - w konkurencji układów indywidualnych stopni uczniowskich 3-1 kup. (sekcja Koniecpol)
Grochowska Anna - brązowy medal - w konkurencji walk indywidualnych do -60 kg oraz - złoty medal - w konkurencji układów indywidualnych stopni uczniowskich 4-5 kup. (sekcja Bielsko-Biała)
Rozpondek Agata - brązowy medal - w konkurencji walk indywidualnych do - 55 kg. (sekcja Mstów)
Slian Alicja - złoty medal - w konkurencji walk indywidualnych do - 45 kg oraz - złoty medal - w konkurencji układów indywidualnych stopni mistrzowskich I Dan. (sekcja Bielsko-Biała)
Tomalska Aleksandra - złoty medal - w konkurencji walk indywidualnych do - 65 kg oraz - brązowy medal - w konkurencji technik specjalnych 'nopi ap chagi'. (sekcja Olsztyn)
Vardikyan Varsine - srebrny medal - w konkurencji walk indywidualnych do - 65 kg. (sekcja Bielsko-Biała)
Seniorzy:
Adamiec Rafał - srebrny medal - w konkurencji walk indywidualnych do - 85 kg. (sekcja Bielsko-Biała)
Radecki Kamil - brązowy medal - w konkurencji układów indywidualnych stopni mistrzowskich I Dan, - srebrny medal - w konkurencji technik specjalnych 'nopi ap chagi' oraz - srebrny medal - w konkurencji technik specjalnych 'nomo yop chagi'. (sekcja Olsztyn)
Slian Tomasz - brązowy medal - w konkurencji układów indywidualnych stopni mistrzowskich I Dan. (sekcja Bielsko-Biała)
Tomalska Magdalena - złoty medal - w konkurencji walk indywidualnych + 75 kg oraz - złoty medal - w konkurencji układów indywidualnych stopni uczniowskich 3-1 kup. (sekcja Olsztyn)
Wąchała Krzysztof - brązowy medal - w konkurencji walk indywidualnych do - 70 kg. (sekcja Częstochowa)
Konkurencje drużynowe:
Młodzicy:
KS Dragon 1 - złoty medal - w konkurencji układów drużynowych w składzie: Slian Mateusz, Syc Oliwier, Mrozicki Mateusz, Jodełka Jakub, Szewczyk Jakub.
Juniorzy:
KS Dragon 1 - złoty medal - w konkurencji układów drużynowych oraz - złoty medal - w konkurencji walk drużynowych w składzie: Slian Alicja, Bulska Julia, Bobrowska Kaja, Krzemińska Alicja, Tomalska Aleksandra.
KS Dragon 1 - srebrny medal - w konkurencji walk drużynowych oraz - brązowy medal -w konkurencji układów drużynowych w składzie: Rozpondek Agata, Grochowska Anna, Kania Karolina, Vardikyan Varsine, Świącik Oliwia.