Mistrzostwa Polski Juniorów Młodszych.

Archiwum » 2017 » Mistrzostwa Polski Juniorów Młodszych.

Finały XXIV Mistrzostw Polski Juniorów Młodszych zostały rozegrane w terminie 20-21 maja 2017 roku na hali sportowej Ośrodka Przygotowań Olimpijskich w Głubczycach.

W zawodach wzięło udział 219 zawodników z 50 klubów z całej Polski. 19 zawodników "KS Dragon" wywalczyło łacznie 13 medali (4 złote, 2 srebrne, 7 brązowych)!

Wyniki medalowe:
Laura Środowska - złoty medal - w konkurencji walk indywidualnych do - 50 kg oraz - brązowy medal - w konkurencji układów indywidualnych stopni mistrzowskich.
Alicja Slian - srebrny medal - w konkurencji walk indywidualnych do - 42 kg.
Krzysztof Górecki - brązowy medal - w konkurencji walk indywidualnych do - 70 kg.

W klasyfikacji punktowej, która obowiązuje na MP Taekwon-do Juniorów Młodszych zwyciężyli: