Obóz sportowo-rekreacyjny, Łazy 2015

Obozy » Obóz sportowo-rekreacyjny, Łazy 2015

Wspólny obóz sportowo – wypoczynkowy Taekwon-do organizowany przez Kluby Dragon, Wojownik, Viktorię i Głubczyce jest już za nami. W Łazach stawiło się ponad 120 taekwondzistów z pięciu klubów. Treningi  prowadzone były przez sztab trenerski  w składzie Jacek Wąchała, Artur Osuchowski, Daniel Jano, Marek Kotynia i Marcin Szecówka.

Oprócz treningów tematycznych związanych z taekwon-do sztab trenerski zadbał o wiele atrakcji, które pozwoliły młodym adeptom na relaks i regenerację sił przed kolejnymi ciężkimi treningami. Schemat treningowy na obozie uległ zmianie w porównaniu do lat poprzednich. Trenerzy stwierdzili, iż oprócz porannej zaprawy kondycyjnej będzie tylko jeden obowiązkowy trening, taekwon-do, a czas po południu będzie przewidziany na gry i zabawy organizowane przez sztab szkoleniowy. Ta forma spodobała się wszystkim uczestnikom gdyż dłużej mogli zachować świeżość na treningach. Do atrakcji przygotowanych można wyróżnić takie jak: 

- bitwa na balony z wodą,
- strzelanie z wiatrówki,
- strzelanie z łuków,
- mecz w rugby,
- II edycja mam talent,
- zajęcia z Zumby i aerobiku,
- chrzest obozowy dla osób, które po raz pierwszy uczestniczyły,
- dyskoteka,
- zajęcia na plaży pod bacznym okiem ratownika.

Oprócz ciężkiej pracy na treningach nasi podopieczni z pięciu klubów mogli nawiązać nowe znajomości oraz miło spędzić czas w gronie ludzi, którzy aktywnie lubią spędzać czas. 

Zapraszamy za rok!