Pierwsze Eliminacje do MP czyli Międzywojewódzkie Mistrzostwa Taekwon-Do Juniorów i Juniorów Młodszych

Archiwum » 2018 » Pierwsze Eliminacje do MP czyli Międzywojewódzkie Mistrzostwa Taekwon-Do Juniorów i Juniorów Młodszych

Zawodnicy Klubu Sportowego Dragon na Międzywojewódzkich Mistrzostwach Taekwon-Do Juniorów i Juniorów Młodszych wywalczyli 12 złotych medali, 7 srebrnych i 18 brązowych. Tym samym w klasyfikacji generalnej KS Dragon zajął I miejsce!

 

 

Pierwszy etap kwalifikacji na Mistrzostwa Polski Juniorów Młodszych i Juniorów mamy za sobą. Zawodnicy, którzy zajęli pierwsze miejsca w danej konkurencji już mogą się cieszyć i szykować "formę" na Mistrzostwa Polski, które odbędą się w maju tego roku. W konkurencjach, w których "brakło" do pierwszego miejsca, zawodnicy muszą włożyć jeszcze trochę wysiłku w przygotowania do drugich eliminacji, które odbędą się za miesiąc. 

A poza tym ... jesteśmy Bardzoooo Dumni z wyniku medalowego na tych zawodach i z bardzo udanego debiutu naszych początkujących zawodniczek! Wynik medalowy naszej "szczęśliwej bielskiej trzynastki" to: 9 złotych medali, 2 srebrne, 10 brązowych.

Praca = Wynik!

Jeżdżenie na zawody = Doświadczenie!  

Wyciąganie wniosków = Postęp w rozwoju umiejętności!

 

I jeszcze .... dziękujemy za pomoc dla naszych zawodniczek i zawodników wszystkim pomagającym w turnieju :) 

 

Wyniki indywidualne: 

 

Najlepsza zawodniczka Turnieju w grupie wiekowej Juniorki Młodsze - Alicja Slian - dwa złote madale!

 

Juniorzy:

Paulina Węgrzyn - złoty medal - w konkurencji walk indywidualnych do -55 kg, - brązowy medal - w konkurencji układów indywidualnych stopni uczniowskich 5-1 kup oraz - brązowy medal - w konkurencji technik specjalnych.

Kacper Bąk - złoty medal - w konkurencji walk indywidualnych do - 75 kg.

Juniorzy Młodsi:

Alicja Slian - złoty medal - w konkurencji walk indywidualnych do - 42 kg oraz - złoty medal - w konkurencji układów indywidualnych stopni mistrzowskich I Dan.

Laura Ochman - złoty medal - w konkurencji układów indywidualnych stopni uczniowskich 6-2 Kup oraz - brązowy medal - w konkurencji walk indywidualnych do - 60 kg.  

Laura Środowska - złoty medal - w konkurencji walk indywidualnych do - 55 kg, - brązowy medal - w konkurencji układów indywidualnych stopni mistrzowskich I Dan oraz - brązowy medal - w konkurencji technik specjalnych.

Maria Nitsch - brązowy medal - w konkurencji walk indywidualnych do - 55 kg. 

Natasha Ruttenbury - brązowy medal - w konkurencji walk indywidualnych do - 46 kg.

Nikola Bulanda - brązowy medal - w konkurencji układów indywidualnych stopni uczniowskich 6-2 Kup. 

Krzysztof Górecki - złoty medal - w konkurencji walk indywidualnych do - 70 kg oraz - brązowy medal - w konkurencji układów indywidualnych stopni uczniowskich 6-2 Kup.  

Młodzicy:

Weronika Andruszkiewicz - srebrny medal - w konkurencji układów indywidualnych do 8 Kup.

Mateusz Slian - złoty medal - w konkurencji układów indywidualnych powyżej 6 Kup oraz - brązowy medal - w konkurencji technik specjalnych.

Skrzaty:

Milena Szecówka - złoty medal - w konkurencji technik specjalnych oraz - srebrny medal - w konkurencji układów indywidualnych do 8 Kup.

Klub Sportowy Dragon z bielskiej sekcji reprezentowali zawodnicy:

Alicja Slian, Anna Grochowska, Maria Nitsch, Laura Ochman, Laura Środowska, Kacper Bąk, Krzysztof Górecki, Mateusz Slian, Milena Szecówka, Natasha Ruttenbury, Nikola Bulanda, Paulina Węgrzyn, Weronika Andruszkiewicz.

Sędziowie KS Dragon:

Anna Wandzel, Eliza Adamiec, Łukasz Krzemiński, Patryk Bejm, Tomasz Slian.

 

Szczegółowe Wyniki

Galeria zdjęć na Facebook'u