Podsumowanie osiągnięć bielskiej sekcji KS Dragon.

Archiwum » 2018 » Podsumowanie osiągnięć bielskiej sekcji KS Dragon.

Podsumowanie 6 miesięcy treningów i startów bielskiej sekcji dragona:

1) Styczeń 2018 - 22 osoby pozytywnie zdają egzamin uczniowski.

2) Zawodnicy biorą udział w trzech zgrupowaniach klubowych, przygotowujących do zawodów w sezonie 2018.

3) Alicja Slian i Laura Środowska uczestniczyły w konsultacjach Kadry Narodowej oraz zostały powołane na Mistrzostwa Europy, które odbyły się na Słoweni.

4) Laura Środowska wywalczyła złoty medal na Mistrzostwach Europy w drużynowych technikach specjalnych.

5) Alicja Slian trzykrotnie zdobyła tytuł najlepszej zawodniczki zawodów w grupie wiekowej juniorki młodsze, Mateusz Slian jeden raz zdobył tytuł najlepszego zawodnika turnieju w grupie wiekowej młodzika.

6) Na Pucharze Polski Seniorów i Juniorów Taekwon-do zdobywamy 4 brązowe medale.

7) Marzec 2018 - Jakub Giżycki zdał na stopień I Dan.

8) I Eliminacja do Mistrzostw Polski i wywalczone 21 medali: 9 złotych, 2 srebrne, 10 brązowych (2 medale w skrzatach, 3 medale młodzicy, juniorzy młodsi 12 medali, juniorzy 4 medale).

9) W Turnieju Grand Prix Polski Juniorów i Młodzieżowców zdobywamy 10 medali: 2 złote, 2 srebrne, 6 brązowych medali.

10) II Eliminacja do Mistrzostw Polski i zdobywamy 17 medali: 5 złotych, 5 srebrnych i 7 brązowych (2 medale w skrzatach, 3 medale młodzicy, juniorzy młodsi 10 medali, juniorzy 2 medale).

- Mistrzyni Polski Paulina Węgrzyn - 1 złoty medal,

- II Wicemistrz Polski Jakub Giżycki - 1 brązowy medal.

14) Czerwiec 2018 - 21 osoby pozytywnie zdają egzamin uczniowski.

15) W czasie ostatnich sześciu miesięcy treningów wielu zawodników debiutowało oraz podniosło swoje umiejętności w stopniu pozwalającym mieć nadzieję, na sukcesy w nadchodzącym sezonie 2018/2019.

Łącznie 33 osoby zdobyły kolejny stopień w Taekwon-do oraz zawodniczki i zawodnicy wywalczyli: 21 złotych, 9 srebrnych i 35 brązowych medali; w tym 4 złote i 8 brązowych na Mistrzostwach Polski oraz 1 medal złoty na Mistrzostwach Europy.