Seminarium z Trenerami: Oleg Solovey i Khru Petr Macháček.

Archiwum » 2014 » Seminarium z Trenerami: Oleg Solovey i Khru Petr Macháček.

W dniu 14 Grudnia 2014 w Brnie odbyło się seminarium ze znakomitym trenerem Kadry Narodowej Ukrainy Oleg Solovey oraz z trenerem Mauy-thai Khru Petr Macháček. Trenerzy zostali zaproszeni przez czeskiego trenera Taekwon-do Kamila Šamal.

Trener Oleg Solovey jest posiadaczem stopnia V Dan w Taekwon-do i  wychowacą wielu mistrzów Europy i Świata. Trener Oleg poprowadził dwuczęściowe seminarium pod kątem przygotowania do walki sportowej i zagadnień taktycznych, które mogą wystąpić podczas walk Taekwon-do; natomiast czeski trener Khru Petr Macháček, wychowawca wielu wspaniałych sportowców, prowadzący zajęcia Muay-thai, ale również pasjonat Karate, Mixed Martial Arts czy brazylijskiego Jiu Jitsu poprowadził semiarium pod kątem treningu bokserskiego, zwracając szczególnie uwagę na pozycję w czasie walki w taiskim boksie, sposób poruszania, rodzaje gardy i wyprowadzanie ciosów z jednoczesną osłoną przed technikami nożnymi.

Klub Sportowy Dragon godnie reprezentowała nasza zawodniczka Anna Wandzel. Zdobyte doświadczenie podczas licznych sparingów z innymi zawodnikami z czeskich klubów Taekwon-do w ponad sześciogodzinnym treningu na pewno zaprocentuje podczas zbliżających się zawodów ogólnopolskich.