XXXI Mistrzostwa Polski Taekwon-do Seniorów i Młodzieżowców.

Wydarzenia » XXXI Mistrzostwa Polski Taekwon-do Seniorów i Młodzieżowców.

Kolejne, już XXXI Mistrzostwa Polski Taekwon-do Seniorów i Młodzieżowców za nami i kolejny udany weekend rywalizacji sportowej na najwyższym poziomie w których wzięli udział zawodnicy KS Dragon!

Na ogromne wyróżnienie zasługują zawodnicy bielskiej sekcji Dragona:

Węgrzyn Paulina - wywalczyła złoty medal w konkurencji układów indywidualnych stopni uczniowskich - wielkie gratulacje za pierwszy w karierze tytuł Mistrzyni Polski. Paulina zajęła również wysokie miejsca w innych konkurencjach z aspiracjami na lepsze miejsca w przyszłości; 5 miejsce w konkurencji technik specjalnych, 7 miejsce w konkurencji walk do - 56 kg oraz 8 miejsce w konkurencji testów siły.

Giżycki Jakub - wywalczył brązowy medal w konkurencji technik specjalnych - historyczny medal dla naszej sekcji w tej konkurencji w grupie wiekowej seniorów. Jakub bardzo dobrze zaprezentował się również w konkurencji walk do - 78 kg, gdzie zajął 5 miejsce przegrywajac pojedynek o brązowy medal w bardzo wyrównanym pojedynku z zawodnikiem z Legnicy.

Adamiec Rafał - zajął wysokie 9 miejsce w konkurencji układów indywidualnych stopni mistrzowskich I Dan.

Jakub Wieczorek - zajął wysokie 9 miejsce w konkurencji technik specjalnych.

 

Gratulacje dla całej ekipy Dragona !!!

Pamiętajcie, że wyniki medalowe w tej grupie wiekowej to efekt ciężkiej pracy, cierpliwości i doświadczenia, na które pracuje się czasami wiele lat.

 

Medaliści KS Dragon

Węgrzyn Paulina - Mistrzyni Polski - w konkurencji układów formalnych stopni uczniowskich 5-1 kup

Bejm Patryk i Radecki Kamil - Wicemitrzowie Polski - w konkurencji walki aranżowanej

Jakub Giżycki - II Wicemistrz Polski - w konkurencji indywidualnych technik specjalnych

Radecki Kamil - II Wicemistrz Polski - w konkurencji układów mistrzowskich I Dan

 

Klub Sportowy Dragon reprezentowali:

Katarzyna Kosińska, Magdalena Tomalska, Martyna Mizgała, Paulina Starczewska, Paulina Węgrzyn, Jakub Giżycki, Jakub Wieczorek, Kamil Radecki, Kamil Starczewski, Patryk Bejm, Rafał Adamiec i Tomasz Bejm.