Zgrupowanie KS Dragon.

Wydarzenia » Zgrupowanie KS Dragon.

W dniach 15-16 Luty 2020 r. na Hali Sportowej w Zrębicach, odbyło się pierwsze zgrupowanie klubowe w tym sezonie sportowym. Zawodnicy głównie przygotowywali się do startu w Pucharze Polski, który już za dwa tygodnie odbędzie się w Nowej Rudzie-Słupiec. Podczas zgrupowania, również równolegle odbył się kurs sędziowski dla makroregionu śląskiego pod przewodnictwem doświadczonego sędziego, Krzysztofa Książka VI Dan.

Trenerzy: Jacek Wąchała, Artur Osuchowski i Marcin Szecówka tak podzieli treningi, aby każdy z zawodników mógł podnieść swoje umiejętności w konkurencjach, w których będzie startował. Cieszy niezmiernie fakt, że oprócz doświadczonych zawodników jest ogromne zaplecze "nowych twarzy", którzy chcą dorównać, wygrywać a może i nawet osiągnąć jeszcze lepsze wyniki sportowe niż ostatni medaliści Mistrzostw Europy i Świata.

Z bielskiej sekcji KS Dragon w zgrupowaniu wzięli udział: Środowska Laura, Natasha Rattenbury, Weronika Andruszkiewicz, Tomasz Slian, Krzysztof Kensy, Mateusz Slian, Aleksander Stopka, Karelus Michał oraz Dawid Richter.

Natomiast umiejętności sędziowskie podnosili: Węgrzyn Paulina oraz Slian Tomasz.