Zgrupowanie Taekwon-do - Luce Arena.

 

Zapraszamy na zgrupowanie/trening taekwon-do!:

Termin:

4 Luty 2023r. (sobota) Godz. 9.30 - 11.30.

Miejsce:

Rolkowisko/Parter Luce Arena.

Adres: Bielsko-Biała ul. Legionów 26/28. (Tam, gdzie był egzamin uczniowski)

Udział:

W zgrupowaniu mogą wziąć udział wszyscy zawodnicy trenujący w Klubie sportowym "Dragon".

Grupa I, II, III, IV oraz najstarsza grupa trenująca w MDK Lipnik obecność zalecana. Wiek minimum 8 lat.

Trening/Zgrupowanie poprowadzi Mistrz Jacek Wąchała VII Dan.

Koszt: 

10 zł (płatne przed zgrupowaniem). 

Cel:

Integracja wszystkich grup! Przygotowanie do zawodów i egzaminów uczniowskich oraz poprawa kondycji, koordynacji i gibkości.

Co zabrać:

Dobok lub strój sportowy (dotyczy osób, które jeszcze nie zakupiły stroju), obuwie sportowe (z taką podeszwą, która nie brudzi/rysuje podłoża). W razie gdyby było chłodno koszulka pod dobok.

Ważne:

Kto nie ma jeszcze teorii/materiałów do nauki taekwondo, proszę o podanie mi swojego maila sms'em - wyślę.

Proszę osoby posiadające konto na FB o polubienie naszego fanpage klubowego:

Facebook KS Dragon Bielsko-Biała

Jeśli mam osoby trenujące w "znajomych" mogę dodać do grupy KS Dragon, żeby być na bierząco z ważnymi sprawami klubowymi. 

Link do "Kuligu klubowego": Kulig - szczegóły

--------------------------------------------------

W zgrupowaniu 1.10.2022r. brali udział: Adam Elkofti, Adam Jarco, Alicja Slian, Anita Pokrzywa, Anna Jarco, Anna Wandzel, Borys Świergała, Dawid Socha, Franciszek Odój, Iwo Wolny, Jakub Ćwikła, Jan Zalewski, Janusz Mika, Joanna Richter, Karolina Kieczka, Katarzyna Broda, Krzysztof Kłoda, Lena Jakubiec, Łukasz Binda, Maria Góralczyk, Mateusz Slian, Mateusz Wize, Michał Kmiecik, Michał Socha, Michał Tokarczyk, Milena Szecówka, Oliwia Chrzan, Paula Muś, Paweł Zając, Pola Bilska, Wojciech Dziedzic, Yuna Nam, Zuzanna Berdychowska, Zuzanna Kamińska.

W zgrupowaniu 1.10.2022r. brali udział: Joanna Richter, Yuna Nam, Wojciech Sporek, Zuzanna Kamińska, Nadia Mostek, Anna Bies, Anita Pokrzywa, Krzysztof Kłoda, Adam Elkofti, Artur Kropka, Lena Jakubiec, Dawid Socha, Grzegorz Jakubiec, Kinga Pastuszak, Wiktoria, Caba, Łukasz Binda, Karolina Kieczka, Karol Kieczka, Kalina Oleksy, Paula Muś, Serchio Korniczuk, Dawid Pastuszak, Katarzyna Broda, Oliwia Chrzan, Dima Sorokin, Natan Szczypka, Pola Bilska, Daniel Wala, Michał Tokarczyk, Franek Koziar, Anna Wandzel, Julia Piechowicz, Maria Góralczyk, Anna Jarco, Adam Jarco, Olga Jarco, Wioletta Górecka, Mateusz Heller, Tomasz Ostrowski, Olena Yevstignieyeva, Miłosz Zimny, Jakub Ćwikła, Milena Szecówka.